Rodzaje Majtek

list W: PORADNIK Na:

W dzisiejszej odsłonie naszego bloga chcemy Wam zaprezentować różne rodzaje majtek. 

Podziału majtek można dokonać na dziewięć rodzajów. Każdy fason wygląda w inny sposób, ma inne elementy charakterystyczne i odmienne odczucia towarzyszą jego noszeniu.

Poznaj szeroki wachlarz wyboru majtek

Warto zwrócić uwagę na fakt istnienia różnych rodzajów bielizny, czy to staników czy też fig. Gdy wiemy, jaki mamy wybór i gdy wypróbujemy poszczególne fasony na swoim ciele, możemy skompletować bieliźnianą garderobę marzeń, odpowiednią do naszych preferencji, a także stylu. Majtki dzielą się na:

Klasyczne figi, które charakteryzują się tym, że zakrywają całe pośladki. To takie „zwykłe figi”, które są podstawą w każdej szafie. Mogą także mieć zarówno niski, jak i wysoki stan.

Figi z wysokim stanem - tak jak wyżej, takie „zwykłe figi” posiadające wyższy stan.

Bikini - mają niski stan oraz głębokie wycięcia przy nogach. Są podobne do kostiumu kąpielowego.

Bokserki - model zakrywający biodra i pośladki.

Szorty - fason zasłaniający biodra, jednak kończący się poniżej talii. Szorty to majtki często noszone do spodni z niskim stanem.

Hipstery - inaczej biodrówki; figi sięgające do ud i okrywające biodra (niżej niż klasyczne figi).

Stringi - są dwa, zwykle dość małe, fragmenty tkaniny połączone niewielkim kawałkiem materiału.

Tanga - majtki bardzo podobne w swoim kształcie do wyżej wymienionych stringów, jednak odróżnia je to, iż po bokach znajduje się więcej materiału.

Majtki Bezszwowe - majtki wykonane ze specjalnych tkanin, dzięki czemu materiał nie odznacza się pod odzieżą. Mogą stanowić każdy rodzaj z powyższych. 

A WY? Jakie majtki lubicie nosić najbardziej?

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Already have an account?
Log in instead Lub Zresetuj hasło